Galeria

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Ilość zdjęć: 10

Uczestniczki i Uczestnicy projektu „Rozwój daje radość” z zajęć z Klubu Pytalskich przystąpili do „XXIII edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR”. W dniu 06.06.2014 r. w Zespole Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu odbyła się uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom.(...)

pokaż więcej »

Pielgrzymka Rolników do Sanktuarium Matki Boskiej

Ilość zdjęć: 20

10 maja br. odbyła się XVI Regionalna Pielgrzymka Rolników do Sanktuarium Matki Boskiej w Lubecku, która corocznie jest organizowana z okazji Święta Izydora Oracza – Patrona Rolników, a głównym organizatorem jest Rada Śląskiej Izby Rolniczej Powiatu Lublinieckiego.

pokaż więcej »

Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik

Ilość zdjęć: 32

Uczestnicy i uczestniczki projektu „Rozwój daje radość” w ramach zadanie nr 2 „rozwijam skrzydła” mają możliwość uczestniczenia w wycieczkach. W dniu 13.04.2014 r. odbył się wyjazd do Centrum Nauki Kopernik do Warszawy na „Wystawy stałe” Podczas zwiedzania zobaczyli i niejednokrotnie wykonali pasjonujące eksperymenty. Bardzo pomocne okazały się zajęcia z przyrody i fizyki realizowane w szkołach na miejscu w ramach projektu. Bo to co w klasie na małym modelu w skali „mikro” w Centrum Nauki Kopernik można było zobaczyć „duże” i eksperymenty przeprowadzać absolutnie samemu. (...)

pokaż więcej »

Pasowanie na ucznia - Glinica 2013

Ilość zdjęć: 16

FOTO; Ewa Mnich

pokaż więcej »

Realizacja: IDcom-jst.pl