Aktualności

27 października 2017 12:07 | Aktualności

Bieg o Nóż Komandosa

W piątek 6.10.2017r.,  na stadionie Sparty Lubliniec odbyły się biegi dzieci w ramach 21 edycji Biegu o Nóż Komandosa. Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Sierakowie Śląskim i oddziału w Wędzinie wzięły udział w biegu w kategorii  Krasnale i Starszaki i licznie zdobyli miejsca na podium. W pierwszej kategorii wygrali: I  miejsce  – Maksymilian Brzezina, II miejsce – Jakub Junker, III miejsce – Magdalena Wolny. W kategorii Starszaki -  dziewczynk: I miejsce – Zuzanna Roj, II miejsce – Anna Morawiec. Chłopcy  w tej kategorii zdobyli kolejno: II miejsce – Antoni Roj, III miejsce – Bartosz Lizurej.  Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i upominki a zwycięscy w kategorii Starszaki - wspaniałe puchary. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Przeczytano: 343 razy. Wydrukuj|Do góry