Aktualności

29 czerwca 2017 23:57 | Aktualności

PIKNIK RODZINNY KLAS I -III SZKOŁA PODSTAWOWA W CIASNEJ

W sobotę 24 czerwca już po raz trzeci odbył się PIKNIK RODZINNY dla dzieci i ich rodzin z klas II i III Szkoły Podstawowej w Ciasnej. Łączył trzy ważne święta rodzinne: Dzień Dziecka, Dzień Matki oraz Dzień Ojca. Jak na prawdziwy piknik przystało było barwnie i wesoło. Słoneczna i piękna pogoda, a także przyjazna atmosfera oraz dobry humor były kluczem do udanej imprezy.

Jak co roku uroczystość rozpoczęły występy artystyczne w wykonaniu uczniów, a w tym roku po raz pierwszy na scenie pojawili się także rodzice klas II, którzy z pomocą Pani Zofii Radzioch i Pani Aleksandry Mrosek zaprezentowali spektakl pt.: „Kopciuszek”. Uczniowie z klas III zaprosili wszystkich do muzycznego pociągu prezentując znane układy taneczne z różnych zakątków świata. Z kolei uczniowie klasy IIb zaprezentowali bajkę w języku niemieckim pt.: „Wilk i siedem koźlątek”. Finałowym punktem występów było odśpiewanie i zagranie na fletach pieśni „Sto lat” dla wszystkich rodziców.

          Rozstrzygnięto rodzinny konkurs na „Najpiękniejszy latawiec”. Zadaniem rodzin było wcześniejsze skonstruowanie latawca i zaprezentowanie swojego dzieła na pikniku. Komisja oceniła latawce pod względem pomysłowości, estetyki wykonania oraz umiejętności latania. Miejsce I zajęła Michalina Wilczek, miejsce II Karolina Maciosek a miejsce III Emilia Wieloch. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, które ufundował Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciasnej.

Podczas pikniku była przeprowadzona loteria fantowa oraz odbyły się zawody sportowe, w których wzięli udział uczniowie wraz z rodzicami. Dzieciaki mogły do woli korzystać z licznych atrakcji: dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa, malowanie twarzy. W trakcie trwania imprezy można było zakupić kawę, ciasto oraz kiełbaskę i szaszłyki z grilla.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować tę imprezę. Szczególne podziękowania składamy rodzicom, wszystkim sponsorom, nauczycielom,  którzy aktywnie zaangażowali się w przygotowanie tego dnia.

 

Nauczyciele klas II-III

Szkoły Podstawowej w Ciasnej

Przeczytano: 925 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Realizacja: IDcom-jst.pl