Aktualności

17 sierpnia 2017 15:46 | Aktualności

Kondolencje

Szanowni Państwo

Członkowie Rodziny  Christine Schőllhorn,

Jej  Przyjaciele i  Znajomi zgromadzeni na uroczystości pogrzebowej

Zmarła Honorowa Obywatelka Gminy Ciasna Pani Christine Schőllhorn była Człowiekiem Wielkiego Czynu. Niosła bezinteresownie pomoc drugiemu człowiekowi.

W imieniu Mieszkańców Gminy Ciasna oraz własnym wyrażam wdzięczność i szacunek Pani Christine Schőllhorn za umiejętność dzielenia się z potrzebującymi, za wielkie serce, za przywracanie nadziei i wiary w drugiego człowieka.

Składam także serdeczne podziękowania zmarłej za trud i wysiłek włożony w podpisanie partnerstwa pomiędzy Gminą Ciasna i Gminą Wolpertswende.

Za wszystkie gesty budujące przyjaźń pomiędzy społecznościami loklanymi Gmin Ciasna i Wolpertswende. Za dziesięciolecia pomocy potrzebującym.

Za pomoc materialną i finansową, którą otrzymywali mieszkańcy Gminy Ciasna.

Zapewniam, że Pani  Schőllhorn na zawsze pozostanie w Pamięci Mieszkańców Gminy Ciasna i mojej, jako przykład ofiarności ludzkiej, jako człowiek, który żył dla innych i zawsze wyciągał do ludzi swoją pomocną dłoń.

Żegnamy dziś Panią w smutku, ale także z wiarą, że Pani dzieło pomocy ludziom  znajdzie godnych kontynuatorów w społecznościach nie tylko gmin Ciasna i Wolpertswende,  ale także  współczesnego świata.


Wójt Gminy Ciasna

mgr inż. Zdzisław Kulej

Przeczytano: 792 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Realizacja: IDcom-jst.pl