Aktualności

30 maja 2019 08:14 | Aktualności

I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II w Szkole Podstawowej w Ciasnej

Dnia 15.05.2019r.  w sali mniejszości niemieckiej w Ciasnej odbył się I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II, zorganizowany przez Koło Misyjne działające w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Ciasnej.

Konkurs skierowany był dla uczniów klas V-VIII pragnących pogłębić swoją wiedzę na temat życia i nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II.

W konkursie wzięli udział uczniowie siedmiu szkół powiatu lublinieckiego:  Ciasnej , Zborowskiego, Sierakowa Śląskiego, Lisowic, Rusinowic, Strzebinia oraz Kamieńskich Młynów. Na konkurs przybyło wielu zaproszonych przez Ojca Jerzego gości, m.in. pani wizytator z kuratorium oświaty, dyrektor  Papieskich Dzieł Misyjnych z Opola. Pani dyrektor Barbara Kaczmarek powitała  wszystkich zebranych, po czym nastąpiło oficjalne rozpoczęcie konkursu. Wszyscy uczniowie byli bardzo dobrze przygotowani  do konkursu, połowa uczestników przystąpiła do drugiego etapu. Natomiast do ścisłego finału dostała się piątka uczniów: Zofia Kurek, Agnieszka Brodacka, Paulina Respondek, Marcin Sygula oraz Aleksandra Parkitna.

I miejsce zajęła Zofia Kurek- SP Ciasna,  II miejsce Maricn Sygula- SP Zborowskie, III miejsce Aleksandra Parkitna – SP Sieraków Śląski.

Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Wszystkim serdecznie gratulujemy !

Bardzo dziękujemy państwu Kampa za pyszne ciasta oraz Wójtowi Gminy Ciasna za wszelką pomoc i wsparcie podczas konkursu.

                                                                          Organizatorzy konkursu

Przeczytano: 661 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Realizacja: IDcom.pl