Aktualności

03 lutego 2020 14:08 | Aktualności

Ferie w Gminie Ciasna

W tym roku w naszej Gminie, w czasie Ferii Zimowych, zostało zorganizowanych wiele atrakcji. Pierwszym wydarzeniem był zorganizowany przez OSP Ciasna „Biwak z pierwszą pomocą”. Dzieci w czasie weekendu uczyły się udzielania pierwszej pomocy, reagowania na zagrożenia. Gminny Ośrodek Kultury zorganizował zajęcia plastyczne – dzieci tworzyły kartki na Dzień Babci i Dziadka, maski karnawałowe, grafiki i obrazy z plasteliny. Ponadto został zaproszony Mobilny Uniwersytet Kultury i Sztuki z warsztatami teatralnymi i filmowymi oraz z malowaniem.  Z kolei Uniwersytet Rozwoju zaprezentował sztuczki magiczne, które okazały się eksperymentami chemiczno-fizycznymi. Warsztaty miały na celu pokazanie dzieciom, że to co się dzieje dokoła nas w codziennym życiu, łatwo wytłumaczyć w sposób naukowy.

 

Na zakończenie ferii odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci. Zabawy z animatorem, konkursy, zdjęcia w  fotobudce przy tych i wielu innych atrakcjach minęło sobotnie popołudnie. W niedzielę natomiast zostały udostępnione dmuchańce, na których dzieci wybawiły się przed powrotem do przedszkoli i szkół.

Zapraszamy do oglądania materiału dotyczącego Balu Karnawałowego kończącego ferie w Gminie Ciasna.  ►►► Zapraszamy do oglądania relacji filmowej ◄◄◄


Przeczytano: 595 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Realizacja: IDcom.pl