Aktualności

14 września 2020 09:06 | Aktualności

Zaproszenie na dofinansowane kursy językowe na terenie woj. śląskiego

W ramach projektu „Kuźnia Kompetencji Kluczowych” realizowanego w partnerstwie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach, organizujemy dofinansowane z funduszy Unii Europejskiej kursy języka angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego.

Kursy skierowane są do osób zatrudnionych, zamieszkujących lub pracujących na terenie województwa śląskiego, które ukończyły 50 lat. Realizujemy szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania na terenie całego województwa śląskiego. W ramach projektu uczestnik otrzymuje podręcznik, 60h dydaktycznych szkolenia oraz egzamin TGLS z certyfikatem potwierdzającym umiejętności językowe.

Do uruchomienia grupy szkoleniowej potrzebujemy 12 chętnych osób, będących na jednym poziomie zaawansowania językowego oraz określających podobne preferencje co do lokalizacji odbywania się zajęć.  Od początku realizacji projektu zajęcia odbywały się tylko i wyłącznie w formie stacjonarnej, natomiast w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną uruchamiamy również kursy online, odbywające się w czasie rzeczywistym.

Kursy i Egzaminy są w 85% dofinansowane z środków Unii Europejskiej, dlatego uczestnicy płacą wyłącznie za 15% wartości kursu:

173 zł za kurs języka angielskiego z egzaminem (60 h zakończonych certyfikacją)

185 zł za kurs języka niemieckiego z egzaminem (60 h zakończonych certyfikacją)

172 zł za kurs języka francuskiego z egzaminem (60 h zakończonych certyfikacją)

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy kończyli 50 lat do skorzystania z dofinansowanych kursów językowych. Więcej informacji oraz dokumenty rekrutacyjne dostępne po adresem www.masterlang.pl/kuzniakk.

 

Z poważaniem

Zespół Kuźni Kompetencji Kluczowych
ul. Jana Kasprowicza 3/5
31-523 Kraków

tel.: 533-327-943
mail: slaskie@masterlang.eu

Przeczytano: 171 razy. Wydrukuj|Do góry

Realizacja: IDcom.pl