Komunikaty

07 kwietnia 2017 14:46 | Komunikaty

Wykazy nieruchomości przeznaczone wydzierżawienia i sprzedaży

 

1. Nieruchomość przeznaczona do wydzierżawienia

Przeznacza się do wydzierżawienia w trybie bezprzetargowym powierzchnię15 m²gruntu pod garażem blaszanym jednostanowiskowym nietrwale z gruntem związanym. Grunt stanowi część nieruchomości położonej w miejscowości Zborowskie przy ul. Myśliwskiej 1.

Nieruchomość jest przeznaczona do wydzierżawienia na okres 3 lat z możliwością wypowiedzenia na trzy miesiące naprzód.

Treść ogłoszenia


2. Nieruchomość przeznaczona do wydzierżawienia

Przeznacza się do wydzierżawienia w trybie bezprzetargowym powierzchnię 15 m²gruntu pod blaszanym pomieszczeniem gospodarczym nietrwale z gruntem związanym. Grunt stanowi część nieruchomości położonej w miejscowości Wędzina przy ul. Lompy. 

Nieruchomość jest przeznaczona do wydzierżawienia na okres 3 lat z możliwością wypowiedzenia na trzy miesiące naprzód.

Treść ogłoszenia


3. Nieruchomość przeznaczona do wynajęcia

Przeznacza się do wynajęcia w trybie bezprzetargowym pomieszczenie gospodarcze Nr 9 o powierzchni użytkowej 6,15 m² , znajdujące się w budynku gospodarczym usytuowanym na nieruchomości położonej w miejscowości Wędzina przy ul. Lompy.

Pomieszczenie gospodarcze przeznaczone jest do wynajęcia na okres 3 lat z możliwością wypowiedzenia na trzy miesiące naprzód.

Treść ogłoszenia

 

4. Nieruchomość przeznaczona do sprzedaży w trybie bezprzetargowym na rzecz użytkownika wieczystego

Wójt Gminy Ciasna przeznacza do sprzedaży w trybie bezprzetargowym nieruchomość gruntową, stanowiącą własność Gminy Ciasna, na rzecz użytkownika wieczystego, położoną w Sierakowie Śląskim, oznaczoną geodezyjnie jako działka 472/155 z k.m. 6 obrębu Sieraków o pow. 0,4228 ha.

Nieruchomość jest zabudowana, a zabudowania stanowią odrębny od gruntu przedmiot własności użytkownika wieczystego. Nieruchomość zlokalizowana jest w Sierakowie Śląskim w pobliżu skrzyżowania ulic Wyzwolenia i 22-go Lipca. W bezpośrednim otoczeniu nieruchomości znajdują się tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz tereny produkcyjno – usługowe.

Treść ogłoszenia

Przeczytano: 614 razy. Wydrukuj|Do góry

Realizacja: IDcom-jst.pl