Filmy

Miniatura video

Oficjalne otwarcie Placu im. Powstań Śląskich w Ciasnej

W środę, 9 września miało miejsce uroczyste otwarcie Placu im. Powstań Śląskich 1919-1921. Dzięki rewitalizacji skweru znajdującego się przed Urzędem Gminy w Ciasnej powstało urokliwe miejsce odpoczynku i rekreacji. Zobaczcie sami!

Zobacz film »

Miniatura video

Żniwa w Gminie Ciasna 2020

Za nami tegoroczne żniwa. Jakie były plony i czy pogoda w tym roku sprzyjała rolnikom? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym materiale! Przypominamy że od 1 września do 30 listopada 2020 r., na terenie całego kraju odbędzie się Powszechny Spis Rolny PSR 2020. Szczegóły na stronie Gminy Ciasna https://ciasna.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/177498/powszechny_spis_rolny_2020.

Zobacz film »

Miniatura video

Rozkwiecone lato w Gminie Ciasna

Słonecznie i kolorowo - tak wygląda lato w Gminie Ciasna. Wszystko za sprawą różnorodnych kwiatów i krzewów, które nasadzone są w różnych miejscach. Zapraszamy na wirtualny spacer po rozkwieconej Gminie Ciasna!

Zobacz film »

Miniatura video

Rozświetlona Gmina Ciasna

Oświetlenie uliczne w Gminie Ciasna jest na bieżąco modernizowane. Stare, nieekologiczne źródła światła wymieniane są na nowoczesne lampy ledowe. Szczegóły w naszym materiale!

Zobacz film »

Miniatura video

Zajęcia robotyki podczas wakacji

Wakacje trwają w najlepsze, a dla dzieci z gminy Ciasna przygotowano ciekawa ofertę zajęć. W terminie 13-17 lipca najmłodsi mieszkańcy mogli uczestniczyć w zajęciach z robotyki. Szczegóły w naszym materiale!

Zobacz film »

Miniatura video

Konkurs "Między sztuką a kwarantanną" w Gminie Ciasna

Uczniowie szkół naszej gminy z pomocą rekwizytów, które mieli pod ręką, stworzyli "żywe obrazy". Wszystko dzięki nietypowemu wyzwaniu, które zapoczątkowało Muzeum Narodowe w Warszawie. Więcej informacji w naszym materiale!

Zobacz film »

Miniatura video

Pożegnanie uczniów klasy VIII w Zborowskiem

Od piątku, 26 czerwca uczniowie mają wakacje. Tego dnia w Szkole Podstawowej w Zborowskiem odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klasy ósmej. Zobaczcie naszą relację.

Zobacz film »

Miniatura video

Gala Absolwentów w Szkole Podstawowej w Ciasnej 2020

W czwartek, 25 czerwca uczniowie klasy ósmej Szkoły Podstawowej w Ciasnej pożegnali placówkę. Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 było inne niż dotychczas ze względu na panującą pandemię koronawirusa. Zobaczcie naszą relację.

Zobacz film »

Miniatura video

Gminna Biblioteka w Ciasnej - REPORTAŻ

Gminna Biblioteka Publiczna w Ciasnej oraz wszystkie filie są już otwarte po przerwie związanej z epidemią koronawirusa. W bibliotekach obowiązują nowe zasady oraz godziny pracy. Więcej szczegółów w naszym reportażu.

Zobacz film »

Miniatura video

Dzień Dziecka w Gminie Ciasna 2020

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, na które wszystkie pociechy czekają z niecierpliwością. Niestety, w tym roku pandemia koronawirusa uniemożliwiła organizację ogólnodostępnych festynów, czy pikników. Mimo to, w Gminie Ciasna tego dnia nie zabrakło licznych atrakcji dla najmłodszych mieszkańców gminy. Zobaczcie jak w nietypowych okolicznościach obchodzono tutaj to Wyjątkowe święto.

Zobacz film »

Realizacja: IDcom.pl