Filmy

Miniatura video

Gala Gimnazjalna w Ciasnej 2019

W środę, 19 czerwca miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Był to historyczny dzień, bowiem w związku z wprowadzoną reformą oświaty, po raz pierwszy edukację kończyły dwa roczniki. Zobaczcie nasz materiał z tegorocznej, ostatniej Gali Gimnazjalnej w Ciasnej.

Zobacz film »

Miniatura video

DNI GMINY CIASNA 2019 - Dzień drugi

15 i 16 czerwca miały miejsce Dni Gminy Ciasna. Gwiazdą drugiego dnia obchodów był zespół Enej. Zobaczcie relację z tego wydarzenia!

Zobacz film »

Miniatura video

DNI GMINY CIASNA 2019 - Dzień pierwszy

15 i 16 czerwca miały miejsce Dni Gminy Ciasna. Zobaczcie jakie atrakcje czekały na mieszkańców pierwszego dnia imprezy!

Zobacz film »

Miniatura video

Dzień dziecka w Ciasnej 2019

Za nami ulubione święto wszystkich maluchów, czyli Dzień Dziecka! Z tej okazji pierwszego czerwca na nowo zrewitalizowanym terenie przy Orliku w Ciasnej zorganizowany został festyn dla najmłodszych mieszkańców gminy. Zobaczcie naszą relację z tego wydarzenia. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy tego dnia włączyli się w wolontariat: Als Pawelczyk, Zespół Sunrise, Klub Sportowy Rybak Ciasna, Strażakom OSP Ciasna, Nieformalnej Grupie STworzywo oraz dziewczętom z Mażoretek Copacabana.

Zobacz film »

Miniatura video

Gminny Dzień Strażaka w Sierakowie Śląskim

W sobotę, 25. maja, w Sierakowie Śląskim miał miejsce Gminny Dzień Strażaka. Uroczystości rozpoczęła msza w Kościele Parafialnym Św. Piotra i Pawła w intencji strażaków. Dalsze świętowanie miało miejsce na boisku sportowym, gdzie m.in. dwóm jednostkom OSP zostały przekazane samochody ratowniczo – gaśnicze. Więcej informacji w naszym materiale!

Zobacz film »

Miniatura video

W partnerstwie siła - odc. 4

Materiał filmowy dotyczący inwestycji w Gminie Ciasna. Film został wyprodukowany w ramach Związku Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego.

Zobacz film »

Realizacja: IDcom.pl